True Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съдбоносен ден...

2 posters

Go down

Съдбоносен ден... Empty Съдбоносен ден...

Post by Рижко Sat Apr 23, 2011 8:47 am

Дойде денят в който трябваше да се срещнем.Аз го чаках с усмивка на лице и с бързо биещо сърце!КОгато те видях онзи път погледнах те и осъзнах ти за мен си родена.Галейки лицето ти нежно с мойте ръце,как ръката ти хващах в онзи момент,видях че очите ти бяха малко насълзени,от щастлие предполагам,защото не след дълго и мойте също.Сърцето ти биеше толкова бързо и силно,прекрасни чувства обвиха моята душа.Аз с леко насълзени от щастие очи,прегръщах те,галех те,челувах те.Ти ми помогна да си стъпя на земята и да вляза в реалноста.Чувствата в мен надделяха,карат ме да се чувствам страхотно,защото преди без тях аз бях като сърце обвито в болка и страдание.Когато погледна в очите ти просто се разтопявам и потъвам в тях,нежно и прекрасно чувство избликва от мен,това ми харесва искам много да го изпитвам от теб!Искам да те направя щастлива,с мен да бъдеш както с никой друг преди,във всички лоши дни заедно да преборим.Всичко бих дал,за да бъда всяка минута до теб да мога да те прегърщам и устните ти нещо целувайки да ги изгоря.Аз искам много дълго да съм с нея.Онзи път когато я погледхан в очите й видях надежда.
За пръв път чувствам разлика от другите.Това момиче е различно толкова дълго чаках
такова момиче и по самият начин по който се държи просто великолепна.Усещам я като част от мен
Чувствам неописуемо сърцето ми от радост подскача.А очите ми като я гледам от радост ми се насълзяват
Защото се радвам.Камък ми пада от душата,когато тя е до мен забравям всичко лошо.
Само докато се гушкахме от радост щях да се разплача.Не бях се чувствал така никога.
Раните в сърцето ми изчезнаха.Чувствам се прекалено добре това ми харесва.Това момиче за мен е всичко.Тя за мен е светлина в тунела,единствената светлина която виждам.До миналите дни вървях съмотен с приятелите ми търсещ любовта.Ето я сега тя дойде при мен и това страшно ме задоволява.Ден след ден се надявах.Но ето сега всичко е реалност.Тя е ангел който е слънце в мойте черни дни,радост за сърцето и душата ми.Този ангел никога не бих заменил.
Рижко
Рижко
Admin

Posts : 49
Join date : 2011-04-23
Age : 30
Location : България,Варна

http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

Съдбоносен ден... Empty Re: Съдбоносен ден...

Post by feshanchetoBe Sat Apr 23, 2011 10:02 am

ти да не си оракул бе на мен ми се случи това преди 2 дена

feshanchetoBe

Posts : 11
Join date : 2011-04-23

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum