True Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как боли.....

Go down

Как боли..... Empty Как боли.....

Post by Рижко Sat Apr 23, 2011 8:48 am

И дори сърцето да ме боли,аз ще продължавам да търся и някой ден знам,че ще я намеря,ако трябва ще търся всяка минута,но усещам колко съм близо и виждам край на моята дълга самота и казвам край няма да страдам вече напразно за това,че съм в някои случаи пълен глупак.Усещам всичко около себе си,но себеси немога,аз съм вече безчувствен и студен,но не съм самодоволен мислещ за себе си човек.Прекарвам всеки ден с мисълта колко дълго аз ще чакам да срещна любовта,не искам да е поредната лъжа,а да се отдам на това момиче с цялото си сърце и душа.Всеки път когато си намеря някоя така наречена “поредната”,търся в нея любовта,но не аз чувства в нея не виждам и аз се оттеглям и не искам да се отдавам на поредната лъжа.Когато четеш това мислиш,че говоря глупости,хайде да видим кога и на теб това ще ти се случи и ще се опиташ търсеното нещо да получиш.Но ако смяташ,че можеш това да постигнеш със слава и богатство,ще получиш любов,но каква ще е тя?От сега ти казвам ще е лъжа!!Тя или той ще бъде с теб не заради любовта,а заради шибания материален свят!Всеки път се гледаш в огледалото,може да виждаш себе си,но това което виждаш е отражение,твоето отражение,което иска да има шанс да бъде сред нас…не съм ли прав?Какво ли ще стане ако в огледалото влезеш ти,а отражението замести мястото ти?Това отражение може да превърне животът ти в ад,защото не виждаш истината през свойте очи,а през нечии други.Постави се на мястото на друг,ще можеш ли да поемеш неговият риск?Ще можеш ли да усетиш болката,за да можеш да се промениш?Какво ще ти коства да се опиташ,да разбереш тези които не са в твоя “ранк”?Ще се опиташ ли веднъж да бъдеш откровен с хората около теб?Отново веднага ще ти отговоря,ако си някой самовлюбен/а внимавай всичко може изведнъж да се преобърне.Погледни веднъж небето,виж звездите и представи си нещо?Какво ли ще е то?Огледай се влез в реалноста.
Рижко
Рижко
Admin

Posts : 49
Join date : 2011-04-23
Age : 30
Location : България,Варна

http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum