True Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Безчувствена

Go down

Безчувствена Empty Безчувствена

Post by Рижко Sat Apr 23, 2011 8:44 am

И все пак не разбрах,ти момиче какво място имаш в любовта.Ти си без сърце и душа.Студена като зимен вятър газещ всеки пламък.С нея се чувствах прекрасно,а тя не й пукаше какво чувствам аз към нея.Не ми обръщаше дори и 1 минута внимание.Аз се двуумях да я оставя или не,защото просто нямаше смисъл да бъда с момиче,което нищо не разбира от любовта.Един ден реших да й го кажа.Тя дойде пред мен и ми каза:Така ли?…засмя се и продължи:Не ми пука за нито една твоя дума изречена от теб.И тя с усмивка задоволена обърна се и си тръгна както направих и аз.Листата от дърветата пред мен падаха и с наведена глава и отчаяно лице самообвинявах се.След това се случи нещо неподозиращо за мен толкова шокиращо.Няколко дена след това тя дойде при мен…разплака се.Аз не очаквах от такова момиче без сърце,на неговото място само лед,чувствата да надделеят.Тя беше осъзнала каква е била,едно момиче без уважение и душа,гледах я как сълзите по лицето й се стичаха,а аз бях като някой глупак.Но това не променяше стореното от нея този път.Нея много я заболя…Аз я бях научил да е добра,не студена самовлюбена душа.Следкато си тръгнах ти посегна на живота си,този който ти помогна да избегнеш този опит бях аз,а ти беше предпиела път към смъртта.Този път те спасих,а после си казох,но едва ли ще бъда до нея следващия път.От все сърце се моля тя да бъде щастлива в прегръдките и ласките на някой друг.Бъди щастлива….
Рижко
Рижко
Admin

Posts : 49
Join date : 2011-04-23
Age : 30
Location : България,Варна

http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum