True Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тъмни улици

2 posters

Go down

Тъмни улици Empty Тъмни улици

Post by Рижко Sat Apr 23, 2011 8:37 am

Вървя по тъмни улици скитам се самотен,но незнам на къде отивам и накъде отвеждат ме.Гледам хората около мен щастливи,а от любовта аз разбрах,че това е просто държание на тясно.Аз съм сам,знам това,но просто как ще живея в този свят пълен с любов,щастие и късмет неподхождащи за човек като мен,но това е много натажаващ фрагмент.Ден след ден в мен душата се разбива,иска да напусне това тяло пълно с мъка и отчаяние и с разбито сърце от толкова болка и страдание.Казват,че любовта е всичко,но аз не мисля така,проклета да е всяка целувка,прегръдка или гадна проклета лъжа,която кара хората да страдат по света и да живеят в една заблуда.Една лъжа,крепи в някои моменти,но на утрешния ден се моли тази лъжа да не погуби живота ти!Съдбата неможе да се промени,всеки трябва да избира пътищата си.С омраза на очи и със стиснати здраво зъби и падащи тихо сълзи,въздишки,които карат от болката да се освободим,нека просто да забравим за миг лошите дни и нека за нещата които искаме да мечтаем в тези разбиващи живота и душата ни дни.Затова не спирам да мечтая,защото само това ми остана…….
Рижко
Рижко
Admin

Posts : 49
Join date : 2011-04-23
Age : 30
Location : България,Варна

http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

Тъмни улици Empty Re: Тъмни улици

Post by feshanchetoBe Sat Apr 23, 2011 10:03 am

Up UP!!!

feshanchetoBe

Posts : 11
Join date : 2011-04-23

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum