True Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Борбата.....

Go down

Борбата..... Empty Борбата.....

Post by Рижко Sat Apr 23, 2011 8:51 am

Отново поредната лъжа,използва чувствата ми за една твоя зловеща игра.Реши с мен и чувствата ми да си поиграеш и своята омраза към мен да си запалиш.Пред очите ми се представяш за добра,а когато се обърна и си замина ти ставаш съвсем друга и изричаш поредната лъжа.Гледаш ме в очите казваш ми хубави неща,а те са поредната лъжа.Говориш ми галено,но тези думи следователно изречени от теб трябва да са капан.Може вече да се скитам самотен,но знам накъде отивам.Вече усещам какво трябва да правя,отворих си очите виждам реалноста и не искам да греша.Слагам ключ на сърцето ми където се намират чувствата ми.Наказах сърцето ми на самота,защото си го заслужава вкарва ме в беди от които не него,а мен ме боли и сложих надпис на него “От любовта боли”.Вече все ми е едно дали ще срещна любовта,защото вече знам какво да направя…да чакам зор няма да си давам.Няма да потъвам в мисли,няма вече да карам съзнанието ми да се товари с излишни лъжи и обиди.Капка съвест няма да имам в душата и сърцето ми.Спирам да търся грешките в себе си успях да се пречупя и в мен много неща да променя.Уморен съм вече да се боря,истината да разбера и грешките си да променя.Разбрах едно от живота…приятелите няма как да ти помогнат,трябва сам да се справиш,това направих аз и вече не ми пука какво се случва на този скапан свят.
Рижко
Рижко
Admin

Posts : 49
Join date : 2011-04-23
Age : 30
Location : България,Варна

http://truediaries.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum